Za nami drugi z serii webinarów wprowadzających do świata zdecentralizowanych finansów – DeFi Masters. Tym razem tematem spotkania był zdecentralizowany stablecoin dolara – DAI. Dowiedzieliśmy się, jak możemy wykorzystać go do ochrony naszego majątku przed galopującą inflacją. Inwestorzy krypto dowiedzą się też, jak można go użyć do zwiększenia swoich pozycji bez konieczności inwestowania dodatkowego kapitału.

Podczas oglądania zapisu poznasz w praktyce następujące zagadnienia:

  • Poznasz DAI, zdecentralizowany stablecoin dolara, który jest podstawą działania wielu innych produktów DeFi
  • Dowiesz się w jaki sposób DAI utrzymuje stabilny kurs wobec dolara
  • Poznasz nowy paradygmant pieniądza, w którym to posiadacz pieniądza jest wynagradzany za jego posiadanie
  • Dowiesz się jak wygrać z inflacją, bez ponoszenia ryzyka inwestycyjnego
  • Poznasz sposób na cudowne rozmnożenie posiadanego przez Ciebie ETH poprzez zostanie emitentem DAI
Zobacz zapis z webinaruimage/svg+xml
Webinar jest cześcią darmowego kursu DeFi Masters. Udostępnij link do kursu na Facebooku, aby uzyskać dostęp do zapisu z webinaru

Nie korzystasz z facebooka, a chcesz uzyskać dostęp do zapisu? Nie ma sprawy. Zrób w zamian coś dobrego dla świata. Wesprzyj dowolną kwotą, dowolną akcję charytatywną na portalu SiePomaga.pl. Wyślij mi mailem potwierdzenie wpłaty, a ja w odpowiedzi prześlę Ci dostęp do zapisu z webinaru.

Nie znasz mojego maila, aby wysłać mi potwierdzenie? Nie ma sprawy. Zapisz się na darmowy kurs DeFi Masters (którego częścią jest ten webinar) i odpowiedz na wiadomość powitalną. Jeśli jesteś już na kursie, to możesz odpisać na dowolną wiadomość, którą ode mnie dostałeś.

Leave a Comment