Z jednej strony tradycyjny sektor finansowy coraz bardziej interesuje się kryptowalutami i technologią blockchain. Z drugiej strony to blockchain i decentralizacja coraz śmielej wchodzą w miejsce tradycyjnego sektora finansowego. W tego darmowego webinaru dowiesz się, w jaki sposób możesz inwestować w surowce na blockchainie. Bez zakładania rachunku u brokera. Bezpośrednio z Twojego portfela.

Najbliższy sobotni webinar poświęcimy na zapoznanie się z rynkiem surowców na blockchainie. Zamiast instrumentów finansowych u brokera możemy kupować tokeny surowcowe. Trzymać je bezpośrednio na naszym portfelu oraz handlować nimi tam, gdzie mamy ochotę, otrzymamy najlepszą ceną i najbardziej korzystną prowizję.

Naszymi głównymi bohaterami będą złoto oraz srebro. Bohaterem pobocznym będzie celebrytka ostatnich tygodni – ropa.

Co wyniesiesz z tego webinaru:

  • Dowiesz się w jaki sposób działają tokeny surowcowe na blockchanie. Poznasz korzyści z nich wynikające, a także ryzyka z nimi związane.
  • Poznasz szeroki krajobraz możliwości inwestycyjnych w złoto na blockchanie
  • Zobaczysz w jaki sposób na blockchainie możesz inwestować w srebro
  • Zerkniesz w przyszłość by dowiedzieć się o powstających możliwościach inwestowania w ropę oraz inne surowce
  • Poznasz metodę inwestowania, w której to Ty jesteś rzeczywistym właścicielem zakupionego instrumentu finansowego
  • Dowiesz się, jak inwestować w surowce bez zakładania konta brokerskiego, bez przywiązywania się do brokera i będąc odpornym na jego manipulacje
  • W praktyce zobaczysz proces wchodzenia i wychodzenia w inwestycje. Jeśli zechcesz, to będziesz mógł przejść ten proces razem ze mną

Zapisz się na webinar

INWESTOWANIE

W SUROWCE

NA BLOCKCHAINIE

Darmowy webinar

Sobota, 11 kwietnia, godzina 11:00

Wykup zapis z webinaru

Leave a Comment