Krypto Krypta

cotygodniowe darmowe webinary o
kryptowalutach i zdecentralizowanych finansach (DeFi)

Najbliższy webinar

Optymalizacja zysków z DeFi

Termin: Sobota, 12 września 2020 Godzina: 13:00

Zdecentralizowane finanse to niezwykle ciekawy obszar. Cały czas pojawiają się nowe projekty, a w istniejących zmieniają się stopy zwrotu. W jaki sposób upewnić się, że nasze coiny będą zawsze optymalnie dla nas pracować? A my nie będziemy musieli wydawać dziesiątek dolarów na gas w opłatach transakcyjnych

Surfowałem po wszystkim, niczym Neo w Matrix, w celu onalezienia odpowiedzi na pytanie czym jest ten cholerny Blockchain . Po drodze wpadły mi do ucha i oka takie słowa takie jak Ether, ICO,Uniswap, NODE, DeFi itp. Potem znalazłem kilka filmików dotyczących trading’owania i newsów ze świata krypto. Zacząłem oglądać i czytać conieco nt niektórych projektów. Kupiłem kilka monet oraz jakieś minimalne ilości samego BTC. Pewnego dnia natrafiłem na Twoją stronę „Zrozumieć BTC”…i wiesz co…w genialny dla mnie sposób opisujesz TE rzeczy. Dopiero Kilka dni temu odpaliłem Twoje zapiski z webinarów oraz inne Twoje Youtubowe „programy”. Są świetne!! To jest to o co mi chodzi! Sama esencja. Fascynacja i próba pokazania innym, ze temat DeFi to nie tylko coiny i możliwość na nich zarobienia. Nie jesteś kolejną osobą, która daje gotowe recepty typu „w co wsadzać kasę bo może pojutrze będzie zielona pompa”.
Byt Adamanisa
Byt A.
17:39 02 Aug 20
Szczerze, merytorycznie i bez owijania w bawełnę. Polecam
Rafał Szczerba
Rafał S.
05:57 26 Feb 20
Rewelacyjny autor z wartościowymi informacjami na tematy blockchain, bitcoin
Szymon Buźniak
Szymon B.
19:31 01 Jan 20
Krótko, zwięźle i na temat. Jedyny Bloger, który dokładnie przedstawia swoją strategię i podejście do rynku. Warto słuchać/ czytać i porównywać że swoimi założeniami. Masa darmowej i merytorycznej wiedzy.
Damian Glinojecki
Damian G.
14:02 30 Dec 19
Wywarzone wypowiedzi. Rzeczowość.
Tomasz R. Smus
Tomasz R. S.
14:21 19 Nov 19
Fajni,krótko napisane informacje.Rzetelna dawka wiedzy.Dziękuję.
Waldemar Siejok
Waldemar S.
12:59 15 Nov 19
Zrozumieć Bitcoina to najlepszy blog poświęcony kryptowalut. Żadnego lania wody i naciągania na scamy. Wiedza techniczna podana w bardzo przyjazny sposób. Polecam.
Paweł Rybus
Paweł R.
13:55 28 Oct 19
Czytam bloga Piotrka prawie od samego początku i byłem uczestnikiem jego prelekcji na konferencji w Bangkoku. Jego materiały to zawsze sporo konkretów bez mydlenia oczu i bez parcia by wszystko inwestować w krypto. Wpisy na jego blogu to zawsze dokładne omówienie tematu, a nie tylko powierzchowne notatki.
Thomas Voland
Thomas V.
09:03 24 Oct 19
Znam Piotrka osobiście i bardzo cenię sobie jego spojrzenie na świat. Artykuły na blogu Zrozumieć Bitcoina zawierają dwa ważne dla mnie aspekty. Po pierwsze Piotrek obniża barierę wejścia w świat krypto w prosty sposób tłumacząc np. jak dokonać pierwszych zakupów. Drugim aspektem jest zrozumienie większego obrazka. Piotrek jasno go opisuje dzięki czemu łatwiej zrozumieć szersze konsekwencje codziennych działań. Polecam Zrozumieć Bitcoina wszystkim entuzjastom kryptowalut.
Maciej Gałkiewicz
Maciej G.
11:45 18 Oct 19
Prosto i przystępnie o niekoniecznie prostych tematach. Bez ściemy i z podejściem, które trafi do każdego. Polecam! 😎
Janek Lachowicz
Janek L.
12:12 16 Oct 19
Zrozumieć Bitcoina to jeden z ciekawszych blogów w temacie crypto. Wartościowa wiedza techniczna podana w prosty sposób.Duży plas za brak marketingowego bełkotu.
Piotr Motyl
Piotr M.
13:32 08 Oct 19

Kolejne webinary

Sobota, 19 wrzesnia 2020, godzina 13:00
Bitcoin i kryptowaluty - jak zacząć?

Tym razem temat dla początkujących. Dla tych którzy stawiają w krypto pierwsze kroki. Bądź się do tego dopiero przymierzają. Opowiemy sobie o tym, jak z głową, w bezpieczny sposób podchodzić do inwestowania w Bitcoina oraz inne kryptowaluty
Sobota, 19 wrzesnia 2020, godzina 13:00
Sobota, 3 października 2020, godzina 13:00
Zarabianie na dostarczaniu płynności vol. 2

To już drugie spotkanie na temat zarabiania na dostarczaniu płynności. Ten obszar, podobnie jak całe DeFi, zmienia się bardzo dynamicznie. Otwierając przed nami nowe możliwości. Warto więc spotkać się ponownie i zobaczyć jak najbardziej wydajnie zarabiać na posiadanych przez nas coinach.
Sobota, 3 października 2020, godzina 13:00

Kto prowadzi?

Piotr Misiurek to programista i przedsiębiorca z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem i zamiłowaniem do innowacji wzmacniających niezależność jednostki. W branży blockchain od 2016 roku.

  • Laurerat nagrody NEXUS 2019 w kategorii Społecznik Rok. Wybitna osoba udzielająca się społecznie poprzez: edukowanie, akcje charytatywne lub organizację nieodpłatnych spotkań/szkoleń dla branży.
  • Autor najbardziej merytorycznego bloga na temat kryptowalut w Polsce
  • Wieloletni redaktor prowadzący światowego newslettera Blockchain Weekly
  • Współtwórca społeczności blockchain w Łodzi i w Lublinie
  • Człowiek skupiający się na rzetelnej merytoryce i wiedzy
  • Uczestnik i prelegent na wielu konferencjach technologicznych i inwestycynych w Polsce, Europie i Azji

Zapisz się już teraz na darmowe webinary

Zobacz zapisy z już odbytych webinarów

Podziel się

Jeśli ten temat jest dla Ciebie interesujący, to na pewno będzie też ciekawy dla części Twoich znajomych

Wystarczy, że klikniejsz jeden z poniższych guzików, aby podzielić się z nimi tą treścią

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn