Piotr Misiurek przedstawia:

Najbardziej merytoryczna
skarbnica wiedzy o kryptowalutach i Defi

Cześć, z tej strony Piotr Misiurek.

 

Właśnie otwieram przed Tobą wrota Krypto Krypty. 

 

Obszernej skarbnicy praktycznej wiedzy, która pomoże Ci zmaksymalizować zyski z szansy dziejowej, jaką są kryptowaluty oraz zdecentralizowane finanse (DeFi).

 

Otrzymasz przystępne materiały, które poprowadzą Cię krok po kroku po poszczegółnych rozwiązaniach. Oraz dostęp do najbardziej merytorycznej i wspierającej społeczności ever.

nie przegap dziejowej szansy, jaką są kryptowaluty oraz DEFI

Kryptowaluty to dziejowa szansa. Nie możesz przegapić kolejnego cyklu wzrostowego.

 

 

Każdy głupi mógł tak jak ja dobrze zarobić. Kupując w poprzednich bessach, gdy było tanio. I realizować zyski regularnie sprzedając podczas wysokich cen hossy. Jednak jak pokazuje rzeczywistość, nie dla każdego tej głupoty wystarczyło. Teraz jest moment, od którego zależy czy za dwa lata od zazdrosnych znajomych usłyszysz: “każdy głupi mógł tak zarobić”. Czy też będziesz sobie wypominał, dlaczego nie wszedłeś mocniej w temat dwa lata temu. A przecież chciałeś.

 

 

Z Krypto Krypty nie tylko dowiesz się podstawowej, niezbędnej wiedzy potrzebnej do bezpiecznego inwestowania w kryptowaluty. Dowiesz się także sprawdzonych sposobów na to, jak wykorzystać swój kapitał do generowania dodatkowych zysków.

zobacz co otrzymujesz
w krypto krypcie

Wiedza

Kilkadziesiąt godzin materiałów edukacyjnych

 

W których po kolei, krok po kroku prowadzę Cię po poszczególnych zagadnieniach. Nie tylko tłumaczę na czym polegają, ale także wspólnie przeklikujemy je w praktyce. A Ty masz możliwość zadawania pytań.

Unikalną wartością jest fakt, że cały czas, regularnie pojawiają się nowe treści. Dzięki którym możesz korzystać z najnowszych trendów i okazji.

Ludzie

Najwspanialsza, wspierająca społeczność

 

Nasza społeczność liczy już kilkaset osób. Prowadzimy w niej dyskusje, wspieramy się nawzajem, po to aby wspólnie się rozwijać. Dołącz do nas, aby lepiej zrozumieć świat kryptowalut i więcej na nim zarobić

Zaangażowanie

Bezpośredni kontakt

 

Możesz liczyć na moje bezpośrednie odpowiedzi na kwestie poruszane w ramach naszej społeczności. Jestem jej najaktywniejszym użytkownikiem codziennie odpowiadającym na Wasze pytania. Oprócz tego co jakiś czas organizujemy spotkania online, kiedy to możemy porozmawiac twarzą w twarz. Nigdy nie zostaniesz sam ze swoimi problemami czy pytaniami

Zobacz co zyskasz
dzięki Krypto krypcie

Jeśli jesteś początkujący bądź dopiero zastanawiasz się nad zainwestowania w kryptowaluty, to jesteś we właściwym miejscu. Poznasz podane w przystępny sposób najważniejsze zagadnienia, dzięki którym będziesz mógł zacząć inwestować w bezpieczny sposób. Dowiesz się również jak przygotować swój długoterminowy plan inwestycyjny. A przede wszystkim jak go realizować w praktyce

Dowiesz się w jaki sposób możesz wykorzystywać posiadane przez siebie kryptowaluty do generowania dodatkowego dochodu pasywnego. Zarabiasz nie tylko na wzroście ich wartości. Ale też z czasem masz ich coraz więcej, bez konieczności inwestowania dodatkowego kapitału.

Krypto Krypta to nie jest zamknięty zbiór wiedzy. To książka, która powstaje cały czas. W każdym miesiącu mamy nowe webinary, na których omawiamy i pokazujemy w praktyce jak wykorzystywać świeże trendy oraz okazje.

Jesteśmy obecnie w trakcie kolejne hossy kryptowalutowej. Ale ona, tak jak każda poprzednia, też się kiedyś skończy. W Krypto Krypcie dowiesz się, jak przygotować swoją strategię wychodzenia z rynku. Oraz poznasz niezwykłe intratne sposoby na dalsze obracanie swoim kapitałem.

Kilkadziesiąt godzin materiałów.
Regularnie są dodawane nowe treści.

Pierwszymi krokami w internetowej rewolucji informacyjnej było zainstalowanie przeglądarki, założenie konta na jakieś platformie do publikacji a następnie opublikowanie swoich pierwszej treści. W rewolucji DeFi odpowiednikami tych kroków jest założenia swojego portfela, wejście w posiadanie tokenu oraz dokonanie pierwszej transakcji. I właśnie tym zajmiemy zajmujemy się w tym nagraniu. Czas na Twój pierwszy krok w światowej rewolucji świat finansów. Power back to the people!

 

Długość nagrania: 1 godzina 36 minut

Wszystko co potrzebujesz wiedzieć na temat stablecoinów. Ze szczególnym względnieniem zdecentralizowanego stablecoina DAI.

 

Jak z jednej strony wykorzystywać go do ochrony przed inflacją. A z drugiej zostać jego emitentem, aby zwiększyć swoją pozycję w krypto bez inwestowania dodatkowego kapitału.

 

 

Długość nagrania: 1 godzina 50 minut

W tym webinarze skupiamy się na protokole Compound Finance. W którym technologia i kryptografia zastępują bank w jego podstawowej funkcji. Przechowywania środków na lokatach oraz udzielania kredytów. Zobacz jak możesz wykorzystać jego możliwości, aby ochronić swoje oszczędności przed inflacją oraz pomnożyć posiadane kryptowaluty.

 

Długość nagrania: 58 minut

Kupuj gdy jest tanio, sprzedawaj gdy jest drogo!

 

Oto klucz do sukcesu na dowolnych rynkach finansowych. Brzmi banalnie. Ale jak pokazują statystyki, dla zdecydowanej większości z nas nie do wykonania. Dlatego większość ludzi w wyniku inwestycji traci.

 

Podczas tego webinaru pokazujemy jak wykorzystać oparty o smart contracty protokół TokenSets do czerpania zysków z średnioterminowych trendów na rynku kryptowalut.

 

Długość nagrania: 1 godzina 3 minuty

Kryzys finansowy wywołany pandemią coronawirusa sprawił, że oczy wielu inwestorów skierowały się ku złotu czy srebru.

 

W tych ciężkich czasach wszyscy szukamy bezpiecznego schronienia dla swoich oszczędności.

 

W tym nagraniu pokażę Ci jakie mamy opcje inwestowania w złoto (i inne surowce) w ekosystemie kryptowalut. W formie tokenów. Przechowywanych bezpośrednio na Twoim portfelu. Bez konieczności zakładania rachunku u brokera.

 

Długość nagrania: 1 godzina 21 minut

Każdy kryzys, to głośno wypowiedziane przez rzeczywistość “SPRAWDZAM!”. 

 

Jest to prawdziwy egzamin dojrzałości. Sprawdzian tego, co jest oparte o solidny fundament. A co jest jedynie wydmuszką, która odnosiła do tej pory pozorny sukces. Tylko dlatego, że wiał sprzyjający wiatr.

 

Podczas tego webinaru rozmawialiśmy jak z głową podchodzić do inwestowania. Nie tylko w Bitcoina. Nie tylko w czasach kryzysu.

 

Długość nagrania: 1 godzina 23 minuty

Podczas wcześniejszych webinarów poznaliśmy takie zagadnienia jak zdecentralizowane lokaty, systemy pożyczkowe czy automatyzację inwestycji w krypto. Podczas tego webinaru zaprezentujemy w praktyce jak jeszcze lepiej wykorzystać poznane wcześniej protokoły: Compound, Maker/DAI czy TokenSets. Dowiesz się jak z jednej strony maksymalizować swoje zyski. A z drugiej jak zabezpieczyć się na wypadek ataków hakerskich na wykorzystywane przez nas smart contracty DeFi.

Długość nagrania: 1 godzina 27 minut

Zdecentralizowane finanse (zwane potocznie jako DeFi), to jeden z najsilniejszych trendów w ostatnich miesiącach.

 

Świat ten otwiera przed nami wiele możliwości. Z jednej strony bezpieczne przechowywanie wartości w stablecoinach, które możemy umieszczać na lokatach lepiej oprocentowanych niż w tradycyjnym systemie bankowym. Z drugiej strony możemy czerpać dodatkowy profit z posiadanych kryptowalut.

 

Jest tylko jeden problem. To wszystko wydaje się tak skomplikowane i złożone. Podczas tego webinaru omawiamy rozwiązania i portfele, które nastawione są na maksylane ułatwienie korzystania z DeFi.

 

Długość nagrania: 1 godzina 21 minut

Podczas jednego z pierwszych webinarów omawialiśmy protokół Compound Finance. Oferuje on zdecentralizowane lokaty i pożyczki. Bohater tego webinaru, projekt AAVE również jest zdecentralizowanym protokołem, który umożliwia lokaty i pożyczki. Ale nie tylko. Zobaczmy jakie jeszcze możliwości przed nami otwiera oraz czym się rożni od Compound.

 

Długość nagrania: 1 godzina 21 minut

Jeśli jesteś hodlerem. Masz coiny, które leżą na Twoim portfelu i się kurzą, to możesz za ich pomocą skierować strumień prowizji z giełdy do swojego portfela.

 

W tym nagraniu poznasz mechanizm działania zdecentralizowanych giełd oparty o model AMM. Jak dzięki niemu można zarabiać na dostarczaniu płynności. Oraz z jakimi ryzykami się to wiąże.

 

Długość nagrania: 1 godzina 26 minut

Bitcoin to król kryptowalut. Ma największą wartość i pokładane w nim zaufanie.

 

Niestety na też swoje wady. Jedną z nich jest fakt, że nie ma zdecentralizowanych opcji aktywnego inwestowania. Blockchain Bitcoina nie obsługuje bowiem smart contractów, na bazie których mogłyby powstawać produkty DeFi. Tak jak ma to miejsce w przypadku Ethereum.

 

Ale w sumie nic straconego. Wystarczy tylko w jakiś sposób przerzucić naszego Bitcoina na zaprzyjaźniony blockchain Ethereum.

 

W tym materiale opowiadamy sobie o tym, jak to zrobić. I jak potem wykorzystać przerzuconego Bitcoina do generowania dodatkowego zarobku w DeFi.

 

Długość nagrania: 1 godzina 18 minut

Ethereum to wiodąca platforma dla smart contractów i zdecentralizowanych aplikacji

Niestety ma też swoje wady. Główną z nich jest ograniczona przepustowości. Objawia się ona na codzień poprzez wysokie koszty transakcji. Musimy płacić coraz więcej, aby zmieścić się z naszą transakcją w ograniczonej przepustowości sieci.

Ethereum 2.0 ma rozwiązać ten problem. Ma stać się zdecentralizowanym komputerem, z którego będą mogły korzystać miliony ludzi na całym świecie.

Ten webinar opowiada o tym, w jaki sposób ma działać nowa wersja Ethereum. W jaki sposób przejdziemy do niej z obecnej wersji i co ta migracja oznacza dla posiadaczy Etheru czy tokenów ERC-20.

 

Długość nagrania: 1 godzina 28 minut

Ten zapis z webinaru opisuje strategie inwestycyjne oraz narzędzia do ich automatyzacji służące do maksymalizacji zysku z środków umieszczonych w zdecentralizowanym systemie pożyczkowym Compound Finance.

W połowie czerwca 2020 ruszyła dystrybucja tokenu zarządzającego protokołem. Token COMP codziennie trafia do użytkowników protokołu. Dostaniemy go tym więcej, im więcej naszego kapitału znajduje się w projekcie. Zarówno w formie lokat jak i pożyczek. Wartość rozdawanych tokenów jest na tyle duża, że znacząco zmienia ekonomię korzystania z platformy. Dość powiedzieć, że możemy teraz zarobić na samym fakcie wzięcia pożyczki.

Omawiamy tutaj zasady przydziału tokenu COMP oraz jak to wiedzę wykorzystać w praktyce do maksymalizacji swoich zysków.

 

Długość nagrania: 1 godzina 16 minut

Rok 2020 to rok stablecoinów i zdecentralizowanych finansów.

Oba te nurty stanowią niezwykłą mieszankę wybuchową. Sprawiają, że na blockchainie mamy niezwykle atrakcyjne rozwiązanie w ogóle nie powiązane z kryptowalutami.

Jak lokaty w stablecoinach amerykańskiego dolara. Oprocentowana na kilkanaście, a czasem nawet, kilkadziesiąt procent w skali roku.

W tym webinarze robimy krótkie podsumowanie już poznanych rozwiązań. Takich jak Compound, AAVE czy IDLE.

Oraz dogłębnie poznajemy nowego stablecoine mUSD opartego o system mStable. Oraz wbudowaną w niego lokatę. Które z racji swojej budowy daje nam lepsze stopy zwrotu niż konkurencja. Bez stosowania przy tym dźwigni.

 

Długość nagrania: 1 godzina 19 minut

Synthetix Network to jeden z prężniej rozwijających się projektów blockchainowych w ciągu ostatniego roku. W tym czasie stał się jednym z filarów trendu DeFi, a jego token SNX wzrósł na wartości kilkanaście razy. Misją projektu jest stworzenie otwartej platformy, na której każdy będzie miał dostęp do najpopularniejszych i najbardziej obiecujących instrumentów finansowych z całego świata. Wliczając w to świat tradycyjnych finansów.

 

Długość nagrania: 1 godzina 16 minut

Na rynkach finansowych istnieje wiele instrumentów, które mogą pomóc nam minimalizować ryzyko związane z inwestycjami oraz optymalizować nasz zysk. W tym webinarze opowiadamy sobie o jednym z nich. Są to opcje. Opowiemy sobie po co powstały, jakie są mechanizmy ich działania oraz do czego możemy je wykorzystać. Zrobimy również przegląd projektów DeFi związanych z opcjami

 

Długość nagrania: 1 godzina 18 minut

Drugi z webinarów na temat zarabiania na dostarczaniu płynności na zdecentralizowane giełdy.

 

W ciągu paru miesięcy, które dzielą nas od pierwszego, sporo się zmieniło.

 

Przede wszystkim zmniejszyły się nasze ryzyka straty. A do tego znacząco zwiększyły zyski. Stało się to po prostu dużo bardziej opłacalne.

 

Zyski na poziomie kilkudziesięciu procent rocznie są na wyciągnięcie ręki.

 

Warto więc ponownie zainteresować się tematem i zaktualizować swoją wiedzę. A następnie wykorzystać ją w praktyce do generowania pasywnego dochodu.

 

Długość nagrania: 1 godzina 23 minuty

yearn finance (YFI) to jedna z ikon rozwoju trendu DeFi w połowie 2020 roku. Jest to zdecentralizowany ekosystem różnych usług i produktów finansowych. Którego centrum stanowi fundusz inwestycyjny oparty o smart contracty. Dzięki któremu korzystanie z DeFi staje się łatwiejsze i tańsze. W tym samym czasie optymalizując nasz zysk.

 

Długość nagrania: 1 godzina 45 minut

Jeśli do tej pory mówiliśmy o formach generowania dodatkowego zarobku na kryptowalutach, to chodziło zazwyczaj o zdecentralizowanerozwiązania. Najcześciej w oparciu o blockchain Ethereum.

Dzisiaj wychodzimy z tej sieci. I wchodzimy w świat ekosystemu giełdy Binance. Świat, który w dużej mierze jest scentraliozwany. Co jak mawiał klasyk, ma swoje plusy dodatnie i plusy ujemne.

 

Długość nagrania: 1 godzina 23 minuty

W tym webinarze sprawimy, aby posiadany przez nas Bitcoin zaczął o nas dbać. I generował dla nas dochód pasywny. Aż cena wzrosnie do poziomu, gdy uznamy ją za wartą dokonania transakcji sprzedaży. A do tego czasu, dodatkowy grosz może nam wpadać do portfela. Z tytułu tego, że posiadamy Bitcoina i wrzuciliśmy go sobie do DeFi.

 

Długość nagrania: 1 godzina 25 minut

W ciągu ostatnich dwóch dekad internet zmienił nasze życie. Zmieniło się nie mal wszystko. To w jaki sposób się ze sobą komuniujemy, jak dokonujemy zakupów czy jak prowadzimy biznes. Cechami wspólnymi tych zmian jest otworzenia nowych możliwości przed każdym kto ma dostęp do internetu.

 

Teraz pora na podobne zmiany w świecie finansów. Pora na zniesienie granic. Pora na otwartość i pełną transparetność. Pora na takie same szanse i możliwości dla każdego.

 

Długość nagrania: 1 godzina 27 minut

Ethereum 2.0 to jeden z najgorętszych tematów 2020 roku w świecie  kryptowalut. Właśnie rozpoczynamy migrację w stronę zdecentralizowanego systemu, z którego będą mogły korzystać miliony użytkowników. Jednym z fundamentów tej zmiany jest mnowy mechanizm konsensusu Proof of Stake (PoS). W którym to użytkownicy swoim kapitałem zabezpieczają sieć. Będąc w zmian wynagradzani  nowymi monetami ETH.

 

W tym w webinarze opowiadamy o główych założeniach stakingu. O jego potencjalnych zyskach, jak i ryzykach i zagrożeniach. Przechodzimy równiez krok po kroku proces samodzielnego dołączania się stakingu.

 

Długość nagrania: 1 godzina 25 minut

Ethereum 2.0 to jeden z najgorętszych tematów 2020 roku w świecie  kryptowalut. Właśnie rozpoczynamy migrację w stronę zdecentralizowanego systemu, z którego będą mogły korzystać miliony użytkowników. Jednym z fundamentów tej zmiany jest mnowy mechanizm konsensusu Proof of Stake (PoS). W którym to użytkownicy swoim kapitałem zabezpieczają sieć. Będąc w zmian wynagradzani  nowymi monetami ETH.

 

W tym w webinarze opowiadamy sobie z jakich rozwiązań możemy skorzystać, jeśli chcemy stakować mniejsze iloci ETH. Oraz w jaki sposób możemy zachować płynność stakowanego kapitału

.

Długość nagrania: 1 godzina 1 minuta

Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Jeśli nie zadbamy odpowiednie o nasze kryptowaluty, to szybko i bezpowrotnie możemy stracić dostęp. Podczas tego webinaru stajemy się mądrymi Polakami przed szkodą i uczymy się najlepszych praktyk bezpieczeństwa w kontekście korzystania z krypto oraz DeFi

 

Długość nagrania: 1 godzina 16 minut.

Po raz trzeci poruszamy temat zarabiania na dostarczaniu płynności w zdecentralizowanych. Tym razem będziemy omawiać i wykorzystywać w praktyce najnowsze rozwiązania pozwalające ograniczyć bądź wręcz niwelować całkowicie największego wroga naszych zysków – nietrwałą stratę (ang. impermanent loss).

 

Długość nagrania: 1 godzina 18 minut

Jednym z największych wyzwań stojących przez inwestorami w kryptowaluty jest wybór projektów. W gąszczu informacji, nie zawsze rzetelnych i wiarygodnych, trudno jest obstawić projekty o najmocniejszym potencjalnie. Dlatego, zamiast wybierać poszczególne kryptowaluty, można postawić na określone trendy. Najlepszym sposobem na to są indeksy krytpowalutowe​

 

Długość nagrania: 1 godzina 20 minut

Poznaj najważniejsze trendy kryptowalutowe. Które nisze będą się najbardziej dynamicznie rozwijać? Gdzie będą największe okazje do zarobku?

 

Długość nagrania: 1 godzina 16 minut

O projekcie Yearn Finance rozmawialiśmy podczas jednego z jesiennych webinarów. Od tego czasu nawiązał on współpracę z szeregiem innych wiodących projektów De-Fi. Dziś przyjrzymy się im bliżej oraz powiemy o tym, jak w nie inwestować.

 

Długość nagrania: 1 godzina 29 minut

Przyglądamy się rozsnącemu na popularności oraz na wycenach ekosystemowi Polkadot. Jakie są główne założenia i wyzwania projektu? Czym są parachainy oraz Parachain Lease Offering? Jaka wartość ma sieć Kusama? Oraz omówienia kilku projektów budujących się na Polkadot.

 

Długość nagrania: 1 godzina 30 minut

Projekt Terra oraz jego coin LUNA są na ustach znacznej części społeczności. Głównie za sprawą wystrzały cent tej monety, która na początku roku zyskała na wartości ponad 10 razy. My dzisiaj przyjrzymy się temu ekosystemowi pod względem fundamentalnym. Jakie możliwości użytkowe otwiera przed nami Terra? Czy nie mamy przypadkiem przed oczami nowego bastionu DeFi?

 

Długość nagrania: 1 godzina 12 minut

Mirror protocol pozwala na handel syntetycznymi instrumentami finansowymi. Takimi jak na przykład akcje TESLA, APPLE czy fundusze złota. Oprócz handlu tymi aktywami bezpośrednio ze swojego krypto portfela Mirror, jak to DeFi, oferuje dodatkowe opcje godziwego zarobku

 

Długość nagrania: 1 godzina 13 minut

W ostatnich tygodniach w wyniku drogich transakcji na Ethereum swój prawdziwy rozkwit przeżywa platforma Binance Smart Chain. Jak grzyby po deszczu pojawiają się na niej nowe projekty DeFi kuszące ogromnymi stopamia zwrotu. Czy są one godne zaufania? Jak zminimalizować potencjalne zagrożenia i zmaksymalizować zyski?

 

Długość nagrania: 1 godzina 51 minut

Kryptowalutowa hossa trwa w najlepsze. Ale kiedyś przestanie. A my powinniśmy być na to przygotowani. Aby wylądować na księżycu z walizkami pełnymi złota.

 

I właśnie przygotowanie takiego scenariusza wyjścia jest tematem naszego spotkania. Rozważamy nie tylko to kiedy i jak wychodzić. Ale też do czego i jak dalej optymalnie reinwestować nasze zyski.

 

Długość nagrania: 1 godzina 25 minut

NFT to pierwsze zastosowanie technologii blockchain, które przebija się do main streamu. Dzięki nim twórcy internetowi mają okazję dokonać bezpośrednie monttyzacji swojej popularności. A ludzie nabyć unikalną wartość: sentymentalną czy statusową. Jeśli zastanawiałeś się na d tym, jak Ty możesz na tym zarobić, to ten webinar jest właśnie dla Ciebie.​

 

Długość nagrania: 1 godzina 32 minut

Jednym z głównych trendów ostatnich miesięcy jest możliwość przenoszenia assetów pomiędzy różnymi blockchainami. W tym webinarze pokażemy sobie najciekawsze rozwiązania i projekty tego typu. Opowiemy sobie o tym jak z nich korzystać oraz jak na nich zarabiać.​

 

Długość nagrania: 1 godzina 32 minut

Jednym z głównych trendów ostatnich miesięcy jest możliwość przenoszenia assetów pomiędzy różnymi blockchainami. W tym webinarze pokażemy sobie najciekawsze rozwiązania i projekty tego typu. Opowiemy sobie o tym jak z nich korzystać oraz jak na nich zarabiać.

 

Długość nagrania: 1 godzina 23 minuty

Coraz większa część rynku Bitcoina i innych kryptowalut, to instrumenty pochodne. Wśród nich największą popularnością cieszą się rynki futures. Dzisiaj opowiemy sobie z czego wynika ta popularność. Oraz jak samemu handlować perpetual contracts w DeFi. Spokojnie, nie bój się przesadnie o ceny gasu. Będziemy robić to na drugiej warstwie.

 

Długość nagrania: 1 godzina 8 minut

Realizacja zysków, to jedno z największych wyzwań, jakie czeka na kryptowalutowych inwestorów. Jak podejść do tego zadania? Co potem robić z zarobionym kapitałem? Jak go dalej pomnażać z ponad przeciętnymi stopami zwrotu?

 

Długość nagrania: 1 godzina 28 minut

Jedną z największych zalet blockchaina i kryptowalut jest transparetność. Każdy widzi wszystko. Jednak czasami nie chcemy, aby niektóre transakcje i czy środki były kojarzone z nami. Tutaj z pomocą przychodzą nam rozwiązania prywatnościowe, które pomogą nam odkleić nasz coiny od naszej tożsamości.

 

Długość nagrania: 1 godzina 8 minut

Drogie opłaty transakcyjne na Ethereum to problem znany nam nie od dziś. W ostatnich tygodniach szczególnie dynamicznie rozwija się altarnatywa w postaci Polygon Jak grzyby po deszczu pojawiają się na niej nowe projekty DeFi kuszące dużymi stopami zwrotu. Czy są one godne zaufania? Jak z nich korzystać w celu maksymalizacji zysków?

Długość nagrania: 1 godzina 40 minut

Bitcoin jest królem kryptowalut. Zgromadził do tej pory największą wartość i przebił się już do mainstreamu. Fakt, że był pierwszy z pewnością mu w tym pomógł. Sprawił jednak także, że technologia wykorzystywana w blockchainie Bitcoina nie pozwala na pisanie rozbudowanych smart contractów. Co nie pozwala na budowanie natywnego dla Bitcoina DeFi. Jednak projekty takie jak Rootstock, Sovryn czy BadgerDAO postawiły sobie za cel zaprzęgnięcie Bitcoina do pracy w DeFi. I generowania dla Ciebie zysku. W tym webinarze sprawdzimy najlepsze rozwiązania do generowania pasynwego dochodu z posiadanych Bitcoinów.

 

Długość nagrania: 1 godzina 15 minut

Ekosystem rozwiązań związanych ze stablecoinami rozwija się w ogromnym tempie. Poznaj najnowsze triki związane z zarabianiem na stablecoinach. Od ich generowanie z krypto, przez wysokie stopy zwrotu po odbieranie zysku z góry.

Długość nagrania: 1 godzina 31 minut

Jak wykorzystać nowe możliwości zarobkowe, które pojawiły się wraz z powstaniem nowych wersji Curve oraz Balancera? Dogodne formy zarabiania na dostarczaniu płynności: zarówno na Ethereum, jak i w sieci Polygon.

 

Długość nagrania: 1 godzina 26 minut

Tydzień temu spotykaliśmy się, aby omówić i wykorzystać możliwości zarabiania na dostarczaniu płynności w nowych wersjach protokołów Curve oraz Balancer. Tym razem spotkamy się po to, by wyeksplorować ten temat w kontekście nowej wersji najpopularniejszego DEXa: Uniswap

Długość nagrania: 1 godzina 21 minut

Cosmos to jeden ze starszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie projektów. Jednym z fundamentów jego powstania była zapewnienie komunikacji między różnymi sieciami blockchain. To teraz staje się faktem, a ekosystem oparty o tą technologię wydaje się być od krok od wielkiego wybuchu. Zobacz jak się do niego przygotować.

 

Długość nagrania: 1 godzina 7 minut

Nikomu nie sprawia przyjemności płacenie ogromnych opłat transakcyjnych na Ethereum. W ostatnich tygodniach szczególnie dynamicznie rozwija się altarnatywa w postaci Avalanche. Mamy mosty pozwalające przelewać tam tokeny z Ethereum, Polygon czy Binance Smart Chain. Mamy już trochę projektów DeFi i okazji do godnego zarobku. A będzie tego jeszcze więcej. Dowiedz się, jak to wykorzystywać.

 

Długość nagrania: 1 godzina 24 minuty

O rozwiązaniu problemu skalowalności (drogich opłat transakcyjnych) Ethereum mówi się od lat. Jednym z rozwiązań mają być tzw. drugie warstwy. Które przy zapewnieniu takiego samego bezpieczeństwa i decentralizacji jak Ethereum, mają być znacząco tańsze w użytkowaniu. 

 

Na początku września oficjalnie została uruchomiona druga warstwa Arbitrum One. Zobaczmy w jaki sposób przesłać tam tokeny z różnych sieci oraz jak na nich zarabiać.

 

Długość nagrania: 1 godzina 12 minut

Dwa tygodnie po webinarze wprowadzającym nas do ekosystemu Arbitrum pora na kolejny krok. Na zanurzenie się głębiej. Na znalezienie i wykorzystanie ciekawych projektów uruchomionych w tym ekosystemie. Z naszej podróży powinieneś wrócić nie tylko z dobrym yieldem dla Twoich coinów. Być może za jakiś czas okaże się, że przy okazji załapałeś się na jakiegoś wartościowego airdropa.

Długość nagrania: 1 godzina 34 minuty

Nowe ekosystemy to z jednej strony wyśmienite okazje do wysokich zysków. Z drugiej strony ceną jaką trzeba za te zyski zapłacić jest spore ryzyko. Na przykładzie sieci Fantom omówimy sobie jak z głową podchodzić do eksploracji nowych sieci.

 

Długość nagrania: 1 godzina 39 minut

Internet w obecnej formie diametralnie odmienił nasze życie. Otwierając przed nami nie wyobrażalne jeszcze dwie dekady temu możliwości. Nie jest on jednak idealny. Ma swoje problemy. Jednym z nich jest koncentracja danych, kontroli oraz zysków w rękach nielicznych korporacji. Zdecentralizowany etos staje po przeciwległej stronie oferując bardziej otwarty i sprawiedliwy internet – web 3.

 

Długość nagrania: 1 godzina 4 minuty

Polkadot to jeden z najbardziej wyczekiwanych i obiecujących ekosystemów. Właśnie wystartowały na nim aukcje parachainów. Podczas webinaru powiemy sobie o co w nich chodzi oraz jak praktycznie wziąć w nich udział. Odwiedzimy także siostrzany ekosystem Kusama, by pozarabiać trochę yieldu w tamtejszym DeFi.

 

Długość nagrania: 2 godziny 54 minut

Ekosystem Terra Money jest jednym z najszybciej rozwijającym się w świecie krypto. Ta eksplozja została zapoczątkowane przez projekty Mirror oraz Anchor które omawialiśmy w pierwszej połowie tego roku. Obecnie na sieci uruchamiają się kolejne długowyczekiwane projekty. Podczas tego webinaru pokażemy sobie jak wykorzystywać je do generowania dodatkowego dochodu.

 

Długość nagrania: 1 godzina 34 minuty

O projekcie OlympusDAO mówiliśmy podczas jednego z czerwcowych webinarów. Jako interesująca ciekawostkę, którą warto śledzić i być może wrzucić tam jakieś środki. Od tego czasu projekt ten zrobił furorę i rozpoczął nowy trend. Być może stał się najbardziej forkowanym protokołem w historii. Podczas tego webinaru opowiemy sobie więcej o jego tokenomii. Oraz o ciekawych projektach inspirowanych przez Olympusa. Jakie obrać na nich strategie. Długoterminowe, aby za parę lat dzięki nim być może przejść na emeryturę. Oraz krótkoterminowe, aby szybko pomnożyć swój kapitał.

 

Długość nagrania: 1 godzina 37 minut

Realizacja zysków, to jedna z najważniejszych rzeczy, o której trzeba pamiętać w świecie krypto. Drugie pytanie, które się rodzi tuż potem, to co robić ze zrealizowanym zyskiem. Przecież nie chcemy aby leżał i się kurzył. Podczas tego webinaru dowiemy się o najlepszych miejscach, w których możemy nasze stable zaprzęgnąć do ciężkiej pracy.​

Długość nagrania: 1 godzina 26 minut

Oh, za nami niesamowity rok. Zarówno na rynku, jak i w technologii blockchain, w 2021 roku działo się bardzo dużo. W tym roku, nawet jeśli czeka nas bessa, nie będzie działo się wcale mniej. Czekają nas przełomowe rozwiązania w co najmniej kilku obszarach.

 

Długość nagrania: 1 godzina 21 minut

Korzystanie z kryptowalut to nie tylko potencjalnie ogromne zyski. To także duża odpowiedzialność, ponad przeciętne ryzyko oraz sporo zagrożeń. Zwłaszcza w kontekście wykorzystania smart contractów oraz DeFi. Dowiedz się jak się przed nimi chronić, zabezpieczyć bądź ubezpieczyć.

 

Długość nagrania: 1 godzina 16 minut

W 2021 roku pojawiły się na mainnecie pierwsza rozwiązania skalujące Ethereum na drugiej warstwie, które oferowały obsługę smart contractów. Do najpopularniejszych należały Arbitrum oraz Optimism. W końcowce roku do ich grona dołączyła sieć Metis Andromeda. Podczas tego webinaru przyjrzymy się jej z bliska. Przelejemy tam nasze środki i zaprzęgniemy je do pracy w DeFi.

 

Długość nagrania: 1 godzina 28 minut

Dla projektów kluczową kwestią jest zapewnienie odpowiednio dużej płynności dla ich tokenów. Jest to szczególnie ważne w przypadku stablecoinów. Nam z kolei zależy na jak największych zyskach. Projekty biją się więc o płynność, a my szukamy najwyższych stóp zwrotu. Wojna o yield wchodzi w nową fazę. Poznaj zasady gry i stań po stronie wygranych!

 

Długość nagrania: 1 godzina 57 minut

W produktach finansowych chodzi o to, aby zarobić dzięki nim jak najwięcej. Mieć jak największą (względnie bezpieczną) stopę zwrotu z naszego kapitału. Możemy sobie tutaj pomóc wykorzystując dwa narzędzia: lewar oraz bilokację kapitału.

 

Długość nagrania: 1 godzina 39 minut

Podczas tego spotkania wyruszamy ku nieznanym lądom sieci Algorand. Jest to sieć o unikalnej architekturze, dlatego naszą przygodę zaczniemy od krótkiego wprowadzenia i instalacji portfela. Następnie w praktyce skorzystamy z tamtejszych okazji inwestycyjnych i farmerskich.

 

Długość nagrania: 1 godzina 4 minuty

Hossa 2021 roku nauczyła nas wszystkich korzystania z mostów i przenoszenie tokenów między sieciami. Wciąż jednak ten proces ma wiele mankamentów. Na którego czele stoją problemy komunikacyjne poszczególnych sieci oraz scentralizowanych charakter samych mostów. Poznaj projekty rozwiązujące te mankamenty.

Długość nagrania: 1 godzina 18 minut

W tym webinarze wchodzimy pod maskę stablecoinów. Rozkładamy na czynniki pierwszy mechanizmy ich działania i utrzymywania pegu. A co za tym idzie poznajemy ryzyka z nimi związane. Patrzymy również na to, w jaki sposób możemy zarobić na ekspansji rynku stablecoinów.

 

Długość nagrania: 1 godzina 46 minut

Drugie warstwy zaczynają wypuszczać swoje tokeny. Wiadomo już, że taki wypuści Optimism i obdaruje nim użytkowników. Podobnego ruchu spodziewamy się po Arbitrum. Zwłaszcza, że w połowie maja rusza specjalny program eksporacji sieci. Przygotujmy się do tej przygody już za wczasu.

 

Długość nagrania: 1 godzina 11 minut

Po pół roku po raz kolejny gościmy Jimmiego i razem z nim odwiedzamy siostrzane ekosystemy Polkadot oraz Kusama. W praktyce wykorzystując działające już tam projekty

 

Długość nagrania: 2 godzin 8 minut

Rozwiązania drugiej warstwy to przyszłość Ethereum i kryptowalut. Łączą one bezpieczeństwo i decentralizację Ethereum z tanimi i szybkimi transakcjami bardziej scentralizowanych rozwiązań. A oprócz tego godnie wynagradzają airdropami swoich tokenów. Jesteśmy w przededniu airdropu od drugiej warstwy Optimistic. Sporo się o tym mówi także w kontekście sieci Arbitrum. My natomiast dzisiaj skupimy się na rodzinie rozwiązań drugich warstw opartych o technologię zero knowledge. Dlaczego mogę być one przyszłością krypto oraz jakie kroki mogą zaowocować w przyszłości airdropami?

 

Długość nagrania: 2 godziny 39 minut

Ostatnie miesiące w krypto nas, delikatnie mówiąc, nie rozpieszczają. Myślę, że dość dobrze obecną sytuację opisuje stara mądrość ludowa: “jak nie urok, to sraczka”.

 

Wszystko to budzi w nas niepokój i wątpliwości. Czy Bitcoin i krypto mają jeszcze szanse na wzrosty? Czy będzie kolejna hossa? A może wszystkie nasze osiągnięcia zawdzięczamy po prostu niskim stopom procentowym?

 

Odpowiedzi na te pytania szukamy podczas tego webinaru. A także wyciągamy wnioski i lekcje z ostatniej hossy oraz zastanawiamy się nad tym, jak przygotować się do następnej.

 

Długość nagrania: 1 godzina 21 minut

Czy hossa czy bessa krypto się rozwija. Fundamentalnie mocne projekty nie giną, tylko stawiają kolejne kroki w drodze to bardziej zdecentralizowanego i sprawiedliwego świata. Nie tylko w kontekście finansów. Tematem, który na pewno warto śledzić również podczas bessy jest rozwój drugich warstw na Ethereum. Dzisiaj skupimy się na sieci Optimism i rozwijanych tam obiecujących projektach.

 

Długość nagrania: 1 godzina 31 minut

Synthetix to jeden z pionierów i koni napędowych pierwszej fali DeFi. W drugiej połowie 2019 roku zaliczył ogromne wzrosty i wzbudził spore zainteresowanie. Niestety późniejszy wzrost opłat transakcyjnych na Ethereum sprawił, że ta platforma do tworzenia syntetyczych instrumentów finansowych nie tylko zatrzymała się w rozwoju, co wręcz przeżyła regres. Teraz jednak wylądowała na drugiej warstwie Optimism. A.w oparciu o nią powstają kolejne projekty. Czy mamy do czynienia z początkiem renesansu tego ekosystemu?

Długość nagrania: 1 godzina 39 minut

Zbliżamy się do przełomowego momentu w rozwoju sieci Ethereum. Będzie nim zaplanowane na wrzesień przejście na Proof of Stake. Podczas tego webinaru opowiemy sobie o tym, na czym będą polegać zmiany i co z tego wynika dla nas. Przyjrzyjmy się też potencjanym forkom Ethereum oraz temu jak na nich będzie można zarobić. Przeanalizujemy także to, czego można się spodziewać po Ethereum w ciągu najbliższych 2-3 lat.

 

Długość nagrania: 1 godzina 23 minuty

Mija rok od uruchomienia sieci Arbitrum One. Jest to idealny pretekst do tego, by po raz kolejny przyjrzeć się temu ekosystemowi. Oraz w praktyce skorzystać z interesujących projektów tam zbudowanych. Oprócz tego przyjrzymy się nowej sieci z tego ekosystemu: Arbitrum Nova.

 

Długość nagrania: 1 godzina 39 minut

Bessa woła: karty na stół! Dzieci hossy i powstałe wtedy bezsensowne projekty bez fundementów wtedy upadają. Natomiast mocne technologicznie projekty, z silnym etosem i długoterminową wizją cały czas się rozwijają. Jednym z takich miejsc, gdzie możemy dostrzegać ciągłu rozwój (bez wpływu na cenę) jest ekosystem Cosmos. Zapraszam na przegląd najciekawszych projektów i zmian zachodzących w tym ekosystemie.

 

Długość nagrania: 1 godzina 23 minuty

Wszyscy jesteśmy w krypto dla technologii. Od teraz także dla kryptografii. Kryptografii zero knowledge proofs. Dzięki której krypto może być w stanie rozwiązać swoje największe problemy i wyzwania (skalowalność, decentralizacja, prywatności) w ciągu najbliższych lat. Podczas tego webinaru przyglądamy się samej technologii oraz obiecujących projektów tworzących nowe sieci oparte o nią.

 

Długość nagrania: 1 godzina 24 minuty

W poprzednim webinarze opowiadaliśmy o projektach wykorzystujących Zero Knowledge do stworzenia nowych sieci. Tym razem spojrzymy na projekty, które chcą wykorzystać tą technologię do skalowania Ethereum. Poprzez tworzenie drugich warstwa zwanych jako zk-rollups

 

Długość nagrania: 1 godzina 55 minut

Podczas bessy wieje nudą. Podczas bessy po cichu nowe protokoły i rozwiązania się budują. To jest idealny czas, kiedy w ciszy i spokoju można eksperymentować z nowymi koncepcjami i pomysłami. Podczas tego webinaru przyjrzymy się kilku świeżym i oryginalnym projektom DeFi.

 

Długość nagrania: 1 godzina 7 minut

Uruchomienie sieci APTOS, oraz towarzyszący mu airdrop tokenu APT, to jedno z najgłośniejszych krypto wydarzeń tej jesieni. Podczas tego webinaru w praktyczny sposób przyjrzymy się nie tylko samej sieci. Ale też projektom na niej rozwijanym oraz oferowanym przez nie możliwością zarobku.

 

Długość nagrania: 1 godzina 34 minut

To nie jest webinar dla każdego. To jest webinar dla wąskiej grypy krypto degeneratów, którzy są w stanie zrozumieć i podjąć wysokie ryzyko z ekstrawaganckich szemranych projektów DeFi. Prawdopodobna możliwość utraty całości włożonego kapitału.

 

Długość nagrania: 1 godzina 36 minut

Segment stablecoinów jest jednym z najbardziej kluczowych w świecie krypto. Ich kapitalizacja sięga już setek miliardów dolarów. Jednak cały czas nie otrzymaliśmy jeszcze świetego graala tego segmentu. Monety, która będzie całkowicie transparenta, zdecentralizowana i odporna na cenzurę. A przy tym będzie efektywna kapitałowo. A przede wszystkim będzie dobrze trzymać peg. I mali i duzi gracze stawiają kolejne kroki w tej wyprawie. Podczas webinaru przyjrzymy się kilku z nowych podejść.

Długość nagrania: 1 godzina 20 minut

Chcesz mieć więcej kontroli nad swoimi danymi i nie ufać centralnym instytucjom? Platformy social media oparte na web3 to być może rozwiązanie dla Ciebie! Zdecentralizowane, transparentne, niekontrolujące, a czasem nawet pozwalające na zarabianie na generowanych treściach. Czy to przyszłość social mediów? Czy kolejna mrzonka kryptowalutowych fanatyków oderwanych od rzeczywistości?

 

Długość nagrania: 1 godzina 36 minut

Podczas krwawego 2022 roku największe protokoły DeFi wzorowo zdały próbę czasu. Wiemy więc, że krypto i DeFi nigdzie się nie wybiera. Ale czas ewoluuje i stara się stawiać nowe kroki ku otwartemu globalnemu systemowi finansowemu. Podczas tego webinaru przyglądamy się kilku projektom, które zbudziły moje zainteresowanie na początku 2023 roku.

 

Długość nagrania: 1 godzina 11 minut

Wykorzystujesz niskie ceny do tego, by akumulować Bitcoin czy Ether pod kolejną hossę? Zastanawiasz się nad tym, czy w międzyczasie nie zatrudnić posiadanych monet do pracy na Ciebie? Dowiedz się jakie są możliwości (i ryzyka z nimi związane).

 

Długość nagrania: 1 godzina 52 minuty

NFT są jednym z najgorętszych trendów krypto ostatnich lat. Sprawiły też, że w świat web3 weszła nie tylko spora rzesza ludzi, ale również (w tym globalne) marki i biznesy. W ostatnich miesiącach okazało się, że NFTki da się jednak robić na Bitcoinie. A w ostatnich tygodniach stało się to prawdziwym hitem. Podczas tego webinaru nie tylko dowiesz się jak to jest możliwe. Ale też sam stworzysz swojego NFTka na sieci Bitcoin.

 

Długość nagrania: 1 godzina 0 minut

Prawie dwugodzinna prezentacja, w trakcie której zadajemy sobie pytania, mające na celu zwiększenie szansy na długoterminowy zarobek i zachowanie higieny mentalnej

Długość nagrania: 1 godzina 45 minut

Ostatnie dwa lata to coraz mocniejsza narracja skalowania Ethereum poprzez drugie warstwy – tzw. rollupy. Do tej pory pierwsze skrzypce wiodły projekty ze stajni optimistic rollups: Arbitrum oraz Optimism, na których znajduje się 90 procent całego kapitału z drugich warstw. Ale być może wkrótce się to zmieni, za sprawą pierwszy zk-rollupów z obsługą smart contractów. A przy okazji może nas zalać kolejna fala airdropów.

 

Długość nagrania: 2 godziny 17 minut

Powszechnie panujący konsensus w kontekście skalowanie Ethereum obejmuje wykorzystanie rollup’ów. Mam już conajmniej kilkanaście projektów pracujących nad uruchomieniem swoich drugich warst dla Ethereum opartych o te założenia. Ale nie każdy myśli w ten sposób. Eigen Layer, bohater naszego webinaru, ma trochę odmienną wizją przyszłości i skalowalności Ethereum

 

Długość nagrania: 1 godzina 16 minut

Krypto to ogrom możliwości, których podstawą jest wolność i całkowita kontrola nad posiadanymi zasobami. Ale ta moneta posiada też drugą stronę. Jest nią odpowiedzialność. Za każdy z błędów możemy zapłacić najwyższą cenę zawartości portfela. Gdzie nie bywać i czego nie robić, aby tego uniknąć?

 

Długość nagrania: 1 godzina 46 minut

Kasyno zawsze wygrywa. Podobnie giełdy zawsze zarabiają na prowizjach od obrotu. Ale już niekoniecznie zawsze zarabiają dostarczyciele płynności. Przegląd mechanizmów działania zdecentralizowanych protokołów oferujących dźwignię dla spekulantów.

 

Długość nagrania: 1 godzina 14 minut

Podczas tego webinaru kontynuujemy kwestia związane z bezpieczeństwem posiadanych przez nas kryptowalut. Skupiamy na na portfelach multisig, które mogą być ciekawą opcją zwiekszającą bezpieczeństwo naszych monet.

 

Długość nagrania: 1 godzina 23 minuty

Podczas tego webinaru podchodzimy praktycznie do stakingu Etheru. Analizujemy różne opcje, ich za czy przeciw, oraz w praktyce korzystamy w popularnych platform płynnego stakingu (LSD).

 

Długość nagrania: 1 godzina 30 minut

Podczas tego spotkania przyjrzymy się dwóm projektom DeFi, które w ostatnim czasie wzbudziły moje zainteresowanie. Zapoznamy się z mechanizmami ich działania oraz rozważymy ich wykorzystanie do zwiększenia naszych zysków.

Długość nagrania: 1 godzina 12 minut

Stablecoiny są kluczowym elementem ekosystemu krypto. Są wykorzystywane do handlu krypto, jak i w produktach finansowych DeFi. Stanowią również fundamentalną część w kontekście wykorzystania publicznych blockchainów jako element światowego systemu transakcyjnego.

Dzisiaj przyjrzymy się obecnemu kształtowi rynku stablecoinów. Oraz nowym projektom stworzonym przez bluechipy DeFi – AAVE oraz Curve.

 

Długość nagrania: 1 godzina 10 minut

Stablecoiny są kluczowym elementem ekosystemu krypto. Podczas tego spotkania przyglądamy się nowym próbom rozwiązania Stablecoin Trilemma. Czyli stworzenia stable, który będzie jednocześnie zdecentralizowany, dobrze trzymał peg i będzie efektywny kapitałowo, co pozwoli mu osiągnąć wysoką płynność.

 

Długość nagrania: 1 godzina 12 minut

W bessie ceny wszystkich tokenów spadają. Jadnak w tych projektach, za którymi stoją budowniczowie z silnym etosem krypto, praca wre bez przerwy. I pomimo trudów, błędów i porażek prace nad projektem systematycznie posuwają się do przodu. Dzisiaj przyjrzymy się projektowi THORChain. Którym obiecywał zdecentralizowane swapy pomiędzy Bitcoinem i Etherem (oraz innymi sieciami). Czy w końcu dowiózł? I o co chodzi z właśnie odpaloną funkcjonalnością pożyczkową?

Długość nagrania: 1 godzina 27 minut

Sprawdź przykładowy
materiał

Zanim kupisz, możesz sprawdzić
jakość dostępnych materiałów

Zakup teraz DOSTĘP
DO KRYPTO KRYPTY

Wszystkie pakiety zawierają pełną funkcjonalność

Większość wybiera optymalny dostęp roczny

Jeśli nie jesteś pewny, spróbuj miesięcznej subskrybcji.
Pierwszy miesiąc testowy za jedyne 47,97 PLN

Przystępna

miesięczna subskrypcja

277 pln 197miesięcznie

Pierwszy miesiąc TYLKO 47,97 pln

Pełna funkcjonalność
Comiesięczne odnowienie
Pierwszy miesiąc TYLKO 47,97 PLN
4h prywatnych konsultacji

Elitarny

dostęp na zawsze

14137 pln 9717pln

indywidualne podejście

Pełna funkcjonalność
Nieograniczony dostęp na zawsze
Najniższa cena jednostkowa
4h prywatnych konsultacji
Indywidualne podejście
Kupujesz bez ryzyka. Masz 30 dni na wycofanie się i otrzymanie zwrotu pieniędzy

Paris!

powyższy kod da Ci dodatkowe 37 procent zniżki

na dostępy roczne oraz wieczyste.

STOLAT